CafePlus Nedir? CafePlus Ne işe Yarar?

26 Eylül 2023

İnternet cafe, bilardo salonu ve playstation cafelerde sirkülasyon oldukça fazladır. İçeride sürekli, yemek siparişleri, saatlik masa açılışları, bilgisayar çıktıları, dosya transferi, yasaklı sitelere girişin kontrolü gibi pek çok konunun hızlıca çözümlenmesi gerekir . Bu işlemlerin manuel olarak yönetilmesi oldukça güçtür. CafePlus internet cafe ve playstation cafe yönetimi programımız sizlere operasyonel işler için farklı çözümler sunabilmektedir.

İnternet kafelerde, playstation ve bilardo salonlarında hızlı çözümler ile operasyonları  yürütebildiğiniz CafePlus programı ile bilgisayar, oyun konsolu ve masa takibini yapabilir; server ve clientler arası dosya gönderme ve alma sistemini kullanabilir, üye ve muhasebe işlemlerinin takibi gibi pek çok konuya çözüm üretebilirsiniz.

Ayrıca mobil platformlardan masa işlemlerini yönetebildiğiniz cafeplus mobil uygulama(Android & IOS) desteği ile de internet cafenizde olmasanız bile yönetimi işlemlerini kusursuzca ilerletebilirsiniz.

CafePlus Nedir ?

Cafeplus; internet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme yapan işletmelere, bilardo salonlarına ve playstation salonlarına hitap eden ve bilgisayar, vision, mutfak, playstation/bilardo, masa bölümlerinden oluşan cafe yönetim yazılımıdır.

CafePlus Nedir ? Ne işe Yarar ?

CafePlus programıyla bilgisayar, oyun konsulu ve masa tabikibi yapabilir ,kafenizde Server-Client veya Client-Client arası mesajlaşma sistemini aktif edebilirsiniz. Çok fazla bilgisayarınız var ve müşteri trafiğiniz yoğun ise birden fazla kasiyer çalıştırıyor olabilirsiniz. Client bilgisayardan yazıcılarınıza gönderilen belgeler sayfa sayısına göre otomatik olarak ücretlendirilir ve hesaba eklenir.

Müşteri istediği dakikayı hesap açılışında belirterek bilgisayarın süre sınırı sonunda otomatik kilitlenmesini sağlayabilirsiniz. Kafenizde belirttiğiniz siteler listesine erişimi sınırlandırabilirsiniz. Böylece zararlı içerik bulundurması muhtemel siteleri engelleyebilir kafenizi güvende tutarsınız.

Kafenizde ek olarak kafeterya tarzı bir bölümünüz bulunuyorsa  müşterilerinize çay, kahve veya fastfood tarzı ürünlerin satışını yapabilir, hesaplarını takip edebilirsiniz. Detaylı raporlama sistemiyle işletmenizden elde ettiğiniz gelir giderleri görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Sürekli geliştirilmeye devam eden CafePlus programıyla uzak yardım sistemi ile client makinelere ana makine üzerinden bağlantı sağlayabilir, kafenize ait Steam hesaplarını kiralayabilirsiniz. Mobil uygulaması sayesinden de dilediğiniz yerden bilgisayarları kullanıma açma,hesap kapatma ve satış raporlarını görüntülüme işlemlerini yapabilirsiniz.

Pratik kullanımlı CafePlus programı ile ;

  • Bilgisayar, oyun konsolu ve masa takibini yapabilir,
  • Server ve clientler arası dosya gönderme ve alma sistemini kullanabilir,
  • Yasak site kontrolü (URL ve kelime bazında)
  • Üye, cari, stok ve muhasebe takip işlemlerini yapabilir,
  • Bonus sistemi ve bilet basımını yapabilir,
  • Elektrik kesintisini ekleyebilir,
  • Personel kaydı ve yetkilendirme sistemi ile veri güvenliğinizi garantileyebilirsiniz.

AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us
https://akinsoftistanbul.net/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
OUR LOCATIONSWhere to find us
https://akinsoftistanbul.net/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
GET IN TOUCHAvantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright © 2023 Medya Dizayn Yazılım Bilişim Teknolojileri. Her hakkı saklıdır.

Copyright © 2023 Medya Dizayn Yazılım Bilişim Teknolojileri.
Her hakkı saklıdır.